Nowości

 

Oferujemy następujące usługi


 

Serwis aparatury pomiarowej i laboratoryjnej.
Specjalizacja: laboratoryjne analizatory hematologiczne i biochemiczne (fotometria konduktometria, HPLC itp.). Producentom i importerom sprzętu oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej, obejmującej kompleksową obsługę techniczną (instalacja, szkolenie obsługi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny).

Projektowanie i wykonywanie prototypów
Wykonujemy projekty i prototypy unikalnych urządzeń pomiarowych, rejestracyjnych, akwizycji i transmisji danych, według specyficznych wymagań odbiorcy. Specjalizujemy się w urządzeniach przystosowanych do pracy w trudnych warunkach przemysłowych.

Produkcja małoseryjna i jednostkowa
Montaż i uruchomienie pojedynczych egzemplarzy lub serii urządzeń według własnych projektów lub specyfikacji klienta.

Instrukcje obsługi i serwisowe
Oferujemy profesjonalne przygotowanie polskich wersji instrukcji obsługi i serwisowych dla importowanego sprzętu, na podstawie angielskich wersji źródłowych. Specjalizacja : aparatura analityczna i medyczna, sprzęt chirurgiczny i laparoskopowy. Usługa obejmuje nie tylko tłumaczenie tekstu, lecz także formatowanie zgodne z oryginałem, obróbkę graficzną wraz z polskimi opisami ilustracji i rysunków, przygotowanie plików pomocy w formacie PDF, lokalizację oprogramowania urządzeń.